Nauja

Naujiena – veido odos valymas BeautyLab London glikolio rūgštimi!

Kad oda būtų graži reikia paveikti ne tik viršutinį odos sluoksnį, bet būtina pasiekti gilesnįjį sluoksnį. Glikolio rūgštis yra pati švelniausia iš visų AHA.

Tai – pačią mažiausią molekulinę masę turinti, tik iš dviejų anglies atomų sudaryta AHA rūgštis. Dėl šios priežasties Glikolio rūgštis laikoma pačia skvarbiausia organine rūgštimi, pasiekiančia net giliausius dermos sluoksnius, kai tuo tarpu kitos stambiamolekulinės AHA rūgštys arba jų deriniai daugiausiai veikia epidermio lygyje.

Procedūrų metu rūgštis ištirpdo mirusių ląstelių jungtis. Dėl to jos greičiau pašalinamos – taip reguliuojamas odos drėgnumo balansas. Procedūros metu giliai valoma veido oda, stimuliuojama ląstelių veikla, atstatoma odos PH. Šio šveitimo dėka naikinami senėjimo požymiai, odai suteikiamas švytėjimas, mažinamos pigmentinės dėmės ir šviesinama oda. Procedūra tinka visiems odos tipams.

Glikolio rūgštis skatina kolageno sintezę. Todėl po procedūrų oda atsigauna, raukšlelės išsilygina. atitolinantis senėjimo procesus bei mažinantis jų pasekmes

Glikolio rūgštis intensyviai skatina odos regeneraciją, atkuria odos drėgmės pusiausvyrą, gerina odos elastingumą, stangrumą, stiprina odos imunitetą.

Nesukelia odos lupimosi, paraudimo ar pleiskanojimo.

Procedūros metu naudojama (procedūros eiga):

Naudojamų priemonių ypatumas: BeautyLab London Glikolio rūgšties priemonė yra dviejose formose: laisva ir inkapsuliuota. Vadinasi auksčiau aprašytas efektas matosi iš karto ir stiprėja! Glikolio rūgšties poveikis ilgalaikis.

Rekomenduotinas 5-6 procedūrų ciklas.

Palaikomoji priemonė namuose: 5% Glikolio rūgšties prausiklis