BeautyLab dviguba senėjimą stabdanti sistema

BeautyLab London deguonies terapija / mikrosrovė

Pažangi sistema, apjungianti skaitmeninę mikrosrovę ir deguonies terapiją, koreguoja visus senėjimo požymius. Rezultatas: stangri oda, vizualiai pakelti veido kontūrai, ypač antakiai ir lūpų kampučiai.

PROCEDŪROS

POVEIKIS RAUMENIMS

Mikro impulsinis veido masažas, turi tiesioginį poveikį veido raumenims bei raukšlių formavimosi prevencijai. Pertempti hipertoniniai raumenys atpalaiduojami, nuo veido pašalinama įtampa, akivaizdžiai sumažėja raukšlių, modeliuojama veido forma, gerėja bendras audinių tonusas.

POVEIKIS EPIDERMUI

Mikro srovės teikia teigiamą įtaką epidermio sluoksniui, tiesiogiai atsakingam už odos drėgmę: mažinamas NMF – t.y. slopinamas vandens netekimas, taip pat gerinamas jo pralaidumas įvairiems kosmetiniams drėkikliams, serumams, kurie gaivina, įdrėkina odą, mažina jos išsausėjimą.

POVEIKIS ODAI

Atliktais klinikiniais tyrimais, patvirtinta, jog šių srovių poveikis turi teigiamą terapinį poveikį dermos sluoksnyje esantiems elementams: suaktyvėja fibroblastų veikla, padidėja glikozamino glikanų bei kolageno gamyba, taip pat stiprėja kolageno ir elastino skaidulų tamprumas.

DEGUONIES TERAPIJA

Deguonis yra vienas iš 5 elementų, reikalingų gyvybei palaikyti. Jis užtikrina kiekvienos ląstelės gyvybę. Senstant deguonies lygis ląstelėse natūraliai mažėja, o tai lemia odos elastingumo mažėjimą ir mimikos raukšlelių bei gilesnių raukšlių formavimąsi. BeautyLab London deguonies terapijos pagalba deguonis yra tiekiamas tiesiogiai į ląsteles, o tai užtikrina odos atjauninimą. Procedūros metu kartu naudojamuose serumuose yra veikliųjų medžiagų, padedančių odai atsinaujinti ir atrodyti gražiau, mažinti esamas raukšles. Taigi po šios procedūros pamatysite ne tik greitą rezultatą ir žymiai skaistesnę odą, bet ir poveikis išliks dar ilgą laiką, nes odoje esantis deguonis gerins ląstelių regeneraciją, Jūsų oda taps stangresnė bei elastingesnė.

NAUDA

 

Mažina paburkimą ir patamsėjimą paakių srityje

Mažina raukšles ir randus

Įveda veikliąsias medžiagas

Suaktyvina peptidinio serumo įsisavinimą

Stiprina ir gerina odos tekstūrą

Unikali skaitmeninės bangos forma pakelia ir stangrina

Itin komfortabilus, be įkyrių šviesų ir dilgčiojimų

TECHNOLOGIJOS

 

Dvigubos deguonies ir mikro srovės funkcijos

Unikalaus dažnio skaitmeninės bangos formos

Kintamasis dažnis ilgalaikiui rezultatui prieš senėjimą

Odos stebėjimo sistema, skirta optimaliam ir tiksliam srovės tiekimui

Grynasis deguonis gaminamas iš atmosferos oro

Išskirtinis, išmanus dizainas su spalvotu jutikliniu ekranu

Sukurta ir pagaminta Jungtinėje Karalystėje