Apie mus

Grožio Inovacijų Centras – tai klasika ir inovacijos nuo 1994!

Esame įsikūrę pačiame Vilniaus centre. Interjeras ir emocinė atmosfera – vieni svarbiausių faktorių, padedančių klientams pasijausti laukiamiems, atsipalaiduoti po dienos rūpesčių, atgauti jėgas ir vidinę pusiausvyrą, todėl įrenginėdami centrą siekėme sukurti nepaaiškinamą jaukumo dvasią. Pastangos nenuėjo veltui. Jau ne kartą esame sulaukę atsiliepimų, kad „čia – kaip namie“.

Atsižvelgdami į rinkoje esančias grožio metodikas bei technologijas, siekėme sukurti tokius sprendimus, kurie išties būtų efektyvūs. Pasitelkdami medicinines žinias, darbo praktiką, naujausių tyrimų rezultatus bei gerąsias pasaulio praktikas grožio srityje, sukūrėme kompleksinius sprendimus, kurie visiškai pateisino mūsų ir klientų lūkesčius. Mūsų sėkmės paslaptis – klasikinės laiko patikrintos metodikos derinamos su naujausiais technologiniais sprendimais.

Mūsų pagrindinis tikslas – kompleksinių sprendimų bei nuoširdaus rūpesčio klientu dėka EFEKTYVIAI PASIRŪPINTI VEIDO IR KŪNO GROŽIU BEI GERA SAVIJAUTA.

Grožio Inovacijų Centro vadovė Daina Urbonienė – klasikinės ir aparatūrinės kosmetologijos specialistė, diplomuota CIDESCO ir INFA sertifikatais, dirbanti jau 15 metų, 3 vaikų mama, savo pavyzdžiu rodanti, kad Grožio Inovacijų Centre taikomi kompleksiniai sprendimai yra išties efektyvūs. „Mes visada tikėjome, kad nuoširdus noras ir pastangos padėti žmogui išspręsti problemą, padės sukurti centrą, darantį proveržį grožio srityje ir leidžiantį didžiuotis pasiektais rezultatais“.

Daugiau susipažinti su mūsų veikla ir kruopščiai atrinktais produktais galite: https://skinstars.lt