Antakių korekcija

Trukmė: 10 min.
Kaina: 3-5 €
Trukmė: 10 min.
Kaina: 3 €
Trukmė: 20 min.
Kaina: 5 €

depiliacija

Trukmė: 15 min.
Kaina: 3-5 €

Prieš raukšles/suglebusios odos procedūra veidui

Kaina: 8 €
Lygi oda, priešraukšlinis efektas, greitesnis ląstelių atsinaujinimo procesas.

Trukmė: 60 min.
Kaina: 40 €
Naudojami 2 aparatai: Deimantinės mikrodermabrazijos ir Ultragarsas. Lygi oda, priešraukšlinis efektas, greitesnis ląstelių atsinaujinimas.

Trukmė: 60 min.
Kaina: 50 €
Ypač efektyvu sausai odai. Gilus odos drėkinimas, raukšlelių mažinimas. Atkuriamas skaistumas ir švytėjimas.

Trukmė: 60 min.
Kaina: 40 €
Trukmė: 60 min.
Kaina: 55 €
Greitas ir ilgalaikis efektas.

Trukmė: 60 min.
Kaina: 60 €
Atgaiva veidui ir kūnui. Poilsis ir malonumas. Efektas.

Trukmė: 60 min.
Kaina: 65 €

VEIDO MASAŽAS

Tai masažas, kurio metu efektyviai kovojama su akivaizdžiu odos senėjimu – pakritusia veido ir dekoltė oda. Šis masažas sustiprina ir tonizuoja veido raumenis, atsakingus už gražų kaklą ir apatinio žandikaulio liniją, puikiai koreguoja dvigubą pagurklį, atstato veido ovalą, pakelia lūpų kampučius, bei antakius. Tai tikrai veiksmingas deformuotų audinių atstatymas be plastinės operacijos.

Trukmė: 60 min.
Kaina: 30 €

Masažo efektai: pakelia odos temperatūrą, pagerėja odos kraujotaka, aprūpinimas deguonimi, maisto medžiagomis, geriau pasišalina šlakai, pagerėja odos regeneracija, stimuliuojami raumenys, didinamas jų tonusas, pagerėja kosmetinio produkto įsisavinimas. Masažas ramina, atpalaiduoja. Masažo metu naudojami kremai, atitinkantys kliento veido odos tipą, natūralus, veido masažui skirtas aliejus.

Higieninis veido odos valymas

Dabar labai populiarūs prieš kurį laiką pradėti gaminti preparatai su alfa hidroksi rūgštimis (AHA). Tai didžiausias XX amžiaus pabaigos išradimas odos priežiūros srityje, ir jį kol kas lydi sėkmė. Daugybė moterų mano, kad nuo šių preparatų jų oda darosi nepalyginamai sveikesnė ir gražesnė. Alfa hidroksi rūgščių, dažniau vadinamų vaisių rūgštimis, randama natūraliuose produktuose. Tai citrinos rūgštis citrusuose, pieno rūgštis rūgpienyje, vyno rūgštis vyne ir obuolių rūgštis obuoliuose bei kituose vaisiuose. Nedideliais kiekiais naudojamos AHA pastaruoju metu pasidarė svarbiausias specialių odos priežiūros preparatų komponentas. Koks AHA poveikis? Vaisių rūgštys suardo odos paviršiuje esančių negyvų ląstelių baltymų jungtis. Negyvos ląstelės pašalinamos ir atidengiamos jaunesnės ląstelės. Procedūros metu švelniai išvalomos ir atveriamos užsikimšusios poros, oda pasidaro gražesnės spalvos, išsilygina raukšlės. Paprastai šie preparatai padeda išspręsti daugumą nedidelių odos problemų. Rezultatai išryškėja per porą savaičių. Daugybė moterų teigė, kad oda pagražėjo jau po kelių dienų. Kaip naudoti kremus su AHA? Geriausia būtų pirmiausia užtepti AHA preparatą, o paskui paprastą drėkiklį. Gležnos akių ir lūpų odos tepti nereikia. Jei jūsų oda labai jautri, šie preparatai jums gal ir netiks. Nors ir ne tokią jautrią odą turinčios moterys, preparatui pradėjus veikti, jaučia silpną perštėjimą.

Trukmė: 60 min.
Kaina: 25 €
šveitimas – šveičiamųjų kremų, priemonių naudojimas, kurias kosmetologas paskirsto rankomis ir masažuodamas nuvalo veido odą. Cheminis šveitimas – vaisių rūgštys, augaliniai enzimai, fermentai, kuriuos kosmetologas užtepa ant veido ir palieka, kad priemonė „nuvalytų“ viską, ko nereikia. Priemonės pašalina mirusias ląsteles ir atveria poras. Cheminis valymas – nereiškia, jog oda valoma kokiais cheminiais preparatais, turima omeny, jog tai kosmetikos priemonėmis vykdomas valymas be trynimo rankomis. Pavyzdžiui, naudojant augalinių fermentų kaukę nuvalomas miręs epidermio sluoksnis– žvyneliai. Mirus ląstelei, svarbu padėti jai pasišalinti, kad iš gilesnio odos sluoksnio į jos vietą iškiltų nauja ląstelė. Jei reikia, po cheminio valymo vykdomas mechaninis valymas – t.y. rankomis pašalinami vienetiniai spuogai, juodi taškai ant smakro ar nosies, kai kurios poros, tačiau uždegiminiai dariniai yra neliečiami, nes tai gydytojų darbas.

Trukmė: 60 min.
Kaina: 25 €

Veido valymas – tai odos higienos procedūra. Jos metu vyksta sveikatinimo procesas – atveriamos poros per kurias iš organizmo pašalinami nešvarumai, šlakai. Veido valymą reikėtų atlikti reguliariai, nepriklausomai nuo to, turite matomų odos problemų ar ne. Valymas būtinas bet kokio tipo odai. Atsiveria odos poros, iš gilesnio odos sluoksnio pašalinami šlakai ir purvas. Smulkios poros puikiai valomos kaukių pagalba.

Ekspres procedūros veidui

Nuo 35 metų amžiaus hialurono rūgšties kiekis odoje pradeda sparčiai mažėti. Dėl to oda praranda elastingumą ir atsiranda raukšlelių. Taipogi, paikartojančios veido mimikos bei stresas taip pat palieka savo žymes veide. Ši procedūra yra sukurta efektyviai kovoti su šiais procesais. Raukšlės yra paveikiamos akimirksniu ir veikimas psaireiškia dar ilgą laiką. Taip pat Skin Performance tachnika bei masažas suteikia geros savijautos pojūtį. Oda atgauna jaunatvišką išvaizdą ir švytėjimą.

Trukmė: 30 min.
Kaina: 20 €

Šios procedūros skirtos skubančioms moterims, trokštančioms aukščiausios kokybės, maksimalios ląstelių stimuliacijos, jų drėkinimo, maitinimo ir valymo. Tai- naujas gyvenimas odai.

Ypatingos progos procedūros veidui

Peptidų gausa surenka raukšlytes, o sudėtyje esančios prabangios medžiagos maskuoja nuovargio požymius. Efektas matomas jau po pirmos procedūros: oda atjaunėja, raukšlelės tampa mažiau pastebimos, veidas – gaivus ir pailsėjęs. BeautyLab London produktai ne tik grąžina tai, ką atėmė laikas, bet taip pat maksimaliai veikia organizmo natūralius kovos su senėjimu mechanizmus.

Kaina: 80 €

Ypač rekomenduojama prieš svarbius Jūsų gyvenimo įvykius...