Šaltais žiemos mėnesiais dažnai aplanko noras susivynioti po anklode ir nekišti nosies iš šiltų namų. Viena iš priežasčių, kodėl taip norisi jaukiai lindėti viduje, yra instinktas saugoti savo kūną nuo ekstremalių oro sąlygų: stiprus vėjas, šaltas oras, dargana – iššaukia lūpų išdžiūvimą ar netgi suskilinėjimą.

Jei Jums smalsu, kaip išgydyti sausas, suskirdusias lūpas, turime gerų žinių – mes žinome kaip sumažinti skausmą ir atgaivinti nualintas lūpas! Štai penki didieji patarimai, kurie padės išlaikyti lūpas minkštas ir sveikas, nesvarbu koks oras.

Nekramtykite lūpų

Mes žinome, kad norisi, bet pasistenkite nenukramtyti atsipleišojusios odos nuo išsausėjusių lūpų. Nors iš pradžių pojūtis būna teigiamas, truktelėjus per daug – lūpa ims kraujuoti, atverdama odą mikrobams ir bakterijoms. Tai iššaukia tik dar stipresnį skilinėjimą ir pailgina gijimo periodą. Labai svarbu rasti būdų, kaip odai padėti, o ne pakenkti.

Išsausėjusių lūpų laižymas – taip pat ne išeitis

Suskerdėjusių lūpų laižymas ir padengimas seilių sluoksniu gali pasirodyti kaip geras, greito palengvėjimo, sprendimas. Bet jis visiškai nepadeda Jūsų lūpoms išlaikyti drėgmės. Daugybė žmonių mano, kad lūpų laižymas yra geras drėkinimo būdas, bet seilėms džiūstant, lūpos tik pasidaro dar sausesnės, nei buvo prieš tai. Liaukitės laižę – verčiau susiraskite tinkamą dr4kinimo priemonę.

Pasistenkite lūpų neliesti

Vėlgi – labai niežti rankas nurankioti mažus atsiplaušojusios odos gabalėlius nuo suskerdėjusių lūpų, bet atminkite – nuolatinis veido lietimas rankomis yra garantuotas būdas perduoti bakterijas ir mikrobus. Jei nenorite vienu metu spręsti dviejų problemų, rankas naudokite tik lūpų padengimui balzamu.

Saugokitės kritulių

Lūpų priežiūros srityje iniciatyva yra labiau, nei skatintina. Nelaukite, kol problema įsisenės. Stenkitės apsaugoti jautrias lūpas nuo žvarbaus oro, pridengiant veidą šaliu ar apykakle. Na o užtepdami sluoksnį BeautyLab London lūpų putlintojo prieš einant į lauką – užtikrinsite kokybišką apsauginį sluoksnį.

Palaikykite lūpų hidrataciją

Pagrindinė subtilybė, stengiantis apsaugoti lūpas nuo išdžiūvimo ir skilinėjimo – tinkamas priemonės pasirinkimas. Atsakingai rekomenduojame BeautyLab London lūpų putlintoją, nes jis puikiai drėkina ir apsaugo odą nuo šalčio, vėjo ir sauso oro – formuodamas apsauginį sluoksnį, įsiskverbia į giluminius audinius ir pagreitina natūralų atsinaujinimo procesą. Kadangi balzamas sprendžia giluminę problemą, išoriniai sluoksniai ir odos paviršius tampa drėgnesni ir glotnesni.

Norint turėti sveikas ir švelnias lūpas visus metus, užtikrinkite jų nuolatinę priežiūrą – po ranka turėdami BeautyLab London lūpų putlintoją.

PIRKTI!

 

 

 

Paruošė:
Kosmetologė Daina Urbonienė; Egidijus Urbonas, MD