Jei ieškote geriausių ir nevienadienių produktų kovai su odos senėjimu – verta rimtai apsvarstyti produktus, kuriuose gausu peptidų.
Peptidai yra baltymų fragmentai, nuo pastarųjų besiskiriantys mažesniu molekulės dydžiu; pasižymintys dideliu fiziologiniu aktyvumu ir reguliuojantys įvairius biologinius procesus.

Naudojant priemones su peptidais yra natūraliai stimuliuojamos odos ląstelės, odos kraujotaka ir mikrocirkuliacija. Taip padaroma įtaka kalogeno – elastino, sudarančių odos “karkasą”, sintezei. Dėka ląstelių natūralaus atsinaujinimo procesų stimuliavimo, pasiekiamas efektas – oda tampa pastebimai lygesnė ir elastingesnė, sveikesnės spalvos bei tekstūros. Grožio verslo kalba- pasiekiamas odos stipresnis drėkinimas ir stangrumas (liftingas). Štai todėl yra gerai derinti su injekcinėmis procedūromis, ypač biorevitalizacija. Gaunamas vienas kitą papildantys poveikiai.
Peptidai yra natūraliai aptinkami odoje. Jie yra kilę iš kai kurių epidermyje ir dermoje esančių struktūrinių baltymų, dėka fermentų išskaidytų į fragmentus. Šie baltymų fragmentai odoje atlieka daugybines funkcijas: reguliuoja hormoninę veiklą, aktyvuoja ar deaktyvuoja imuninę reakciją, komunikuoja tarp ląstelių ir suaktyvina žaizdų gijimą. Kitaip tariant, šnekant apie grožį, peptidai yra odos ląstelių tarpininkai.
Bet jau nuo 25 metų, organizmas vis mažiau jautrus kalogeno sintezės trigeriams (paleidėjams). Taigi, kartu su kosmetika naudojant sintetinius peptidus, galima įtakoti ląstelių suaktyvėjimą kalogeno gamyboje.
Kosmetikoje yra naudojami 4 skirtingų grupių peptidai:
Neurotransmiterių inhibitoriai – raukšlių atpalaiduotojai
Signaliniai peptidai- kolageno sintezės iniciatoriai
Peptidai nešėjai- “tiekėjai”
Fermentų slopintojai- mažinantys baltymo suardymą
Skitumus gali suprasti tik specialistas. Dėl šios priežasties vartotojui yra labai sunku atsirinkti kokie produktai yra efektyvesni. Kai kurie gamintojai, naudodami mažiau efektyvias chemines medžiagas, apsidrausdami skelbia, kad: „nesitikėkite rezultato greičiau, nei po keturių savaičių“. Šiuo atveju dažniausiai naudojami Palmitoyl Oligopeptide ir Palmitoyl Tetrapeptide-7. Efektyvesni ingredientai: Pentapeptide-3 (stimuliuojantis kolageno gamybą) ir Hexapeptide-8 (veikia panašiai kaip botoksas – atpalaiduoja raumenis – neleidžia susidaryti naujoms raukšlelėms).
BeautyLab produktuose taikomas KOMPLEKSINIS POŽIŪRIS į senėjimą lėtinimą (Anti-age) . Šalia gausybės įvairių grupių peptidų (Dipeptide-2, Tetrapeptide-7, Palmitoyl ripeptide-1, Tripeptide-1, Tripeptide-5, Tripeptide-10, Hexapeptide-2, Hexapeptide-8, Hexapeptide-12, Hexapeptide-14, Pentapeptide-11) yra daug kitų aktyvių komponentų (Augalinis Kolagenas, Kolageno Tripeptidas, Hyalurono r., Kojinė r., Jūros dumbliai ir t.t.), todėl efektas pasiekiamas iš karto ir yra ilgalaikis.
Daugiau informacijos apie produktus galite rasti:

Sąrašas

 

 

Paruošė:
Kosmetologė Daina Urbonienė; Egidijus Urbonas, MD