Organizme nuolat vyksta medžiagų apykaitos procesai, kurių metu formuojasi toksinai ir “šlakai”, užteršdami mūsų organizmą. Audiniuose susilaikę skysčiai ir toksinai sukelia papildomą krūvį venoms, todėl pradeda tinti kojos, paburksta vokai, formuojasi moterų siaubas – celiulitas. Kad to nebūtų – išeitis yra. Tai kompresinė terapija arba liekninamasis – limfodrenažinis masažas.

Limfodrenažinis – liekninamasis masažas atliekamas aparato pagalba. Ant kojų yra užmaunami specialūs kompresiniai batai per visą kojos ilgį, o ant sėdmenų ir pilvo yra uždedamas specialus diržas. Procedūros metu dėka didelio slėgio ritmiškų bangų yra suaktyvinama limfotaka, taip pašalinami susikaupę skysčiai, šlakai ir suteikiamas neapsakomas lengvumo pojūtis kojoms. Procedūros trukmė – 30 minučių.

Kompresinė terapija arba liekninamasis limfodrenažinis masažas padės Jums atsikratyti celiulito, sumažinti kūno apimtis. Jo pagalba stimuliuojama kraujotaka, ko pasekoje pradingsta varginantis kojų tinimas. Limfodrenažas sureguliuoja žarnyno veiklą, kūno oda tampa lygesnė ir elastingesnė. Grožio Inovacijų Centro įrangos išskirtinumas- procedūros metu vyksta ir taktilinis masažas.

REGISTRUOTIS