Vakar svečiuose apsilankė dvi geros šeimos draugės. Seniai nesimačiusios draugės, žaismingai gurkšnodamos putojantį vyną, plepėjo apie grožį. Smagu buvo jausti, kad žmona sulaukė daugiausia komplimentų. Gal taip ir turėtų būti, nes abu šeimoje esame grožio industrijos profesionalai? Smalsių draugių klausimai paskatino pasidalinti “know-how” sprendimais ir parašyti eilę straipsnių, kurių pirmą jūs skaitote.

Lūpos…

Minkštai putlios, besišypsančios, raudonos, vos pravertos ir laukiančios bučinio… Lūpos išduoda moters vidinę būseną ir seksualumą. Simetriškos, proporcingos ir putlios lūpos visuomet buvo jaunystės, grožio ir sveikatos simbolis.

Tačiau dažnos lūpos yra sausos, skilinėjančios ar paraudusios. Kodėl taip yra ir kokie yra sprendimai?

Įpročiai ir stresas

Streso kasdienybėje užtenka. Dažna dama lūpas kramto. Sausėjančias lūpas vis norime palaižyti, ypač, jei jos dar ir trūkinėja. Tačiau šito kaip tik ir nereikėtų daryti- jos dar labiau sausėja.

Mityba
Vitaminų stoka. Šios temos iš maitinimosi pusės negvildensiu. Ir taip suprantama, kad trūkstant vitaminų, lūpos ne tik sausėja, jos gali aižėti, skilinėti. Jei perversmo savo maitinimesi iškarto nepadarysit- sausėjimo išvengti padės kosmetologiniai sprendimai .

Vanduo
Sausos lūpos – vienas pirmųjų signalų, kad reikia gerti daugiau vandens.

Aplinkos veiksniai
Šaltas, vėjuotas oras.
Karštas oras
Pirtys
Besaikis deginimasis saulėje
Kondicionieriai
Kondicionieriai automobiliuose!

Pati paprasčiausia išeitis – prieš einant į lauką, lūpas patepti kremu, balzamu ar lūpų putlintoju.

Higienos ir gražinimosi priemonės
Galbūt lūpų oda jautriai reaguoja į kokias nors lūpdažio sudedamąsias dalis? Ypač sausina ir dirgina fluoro turinčios dantų pastos. Pastebėjus nors ir mažiausius odos sudirgimo požymius, priemonę būtina keisti.

Susirgimai
Skilinėjančios, sausos lūpos gali įspėti apie prasidedančią ligą:
Alergija
Viršutinių kvėpavimo takų virusinius susirgimus
Prasidedantį diabetą
Žarnyno disbakteriozę,
Imuninės sistemos nusilpimą

Jei esate sveika kaip ridikas ir išorinių aplinkos faktorių ir įpročių keisti nenorite, siūlau pagalvoti apie lūpų putlintoją. Nuomonė, kad tepti lūpas tinka bet kas – lūpdažiai, blizgiai, nėra teisinga. Lūpų dažai neretai dar labiau sausina odą, turi dažiklių, kvapiklių, dirginančių gleivinę ir skatinančių alergiją medžaigų. Savo ruožtu blizgiai ir vazelinai, nors yra pakankamai riebūs, tik padengia lūpas, bet jų nedrėkina.

Iš visų rinkoje esančių lūpų putlintojų įsimylėjome ir pradėjome atstovauti BeautyLab produktą. Motyvai labai paprasti:
Kainos ir kokybės santykyje, kokybė lenkia mažiausiai keturis kartus
Prabangus dizainas- negėda nešiotis rankinuke ir viešai pasigražinti
Efektas! Efektas ir dar kartą efektas! Pasitepus- jaučiamas malonus dilgčiojimas. Tai sukelia lūpų kraujotakas susintensyvėjimą. Lūpos tampa lygesnės ir putlesnės (kokios ir turi būti :)). Bespalvis- vadinasi galite taikyti prie savo bet kokios spalvos lūpdažio. Turi blizgesį- tai suteikia lūpoms romantiškumo ir geidžiamumo. Ir svarbiausia- sudėtyje esantys peptidai iš esmės pagerina lūpų gleivinės vaizdą.

Mylėsite save- jus taip pat mylės. BeautyLab lūpų putlintojas- išbandykite!

PIRKTI!

 

 

 

Paruošė:
Egidijus Urbonas, MD