Nauji metai, nauji ratai… O palydint senuosius metus, kviečiame visus suskubti ir pasinaudoti šia neeiline progra įsigyti paskutinius likučius iš DR. GRANDEL kosmetikos sandėlio su įspūdinga nuolaida – 60% !!!

Tai pažangi, gamtos elementais bei hialurono rūgštimi praturtinta, profesionali kosmetika – Dr. Grandel (Vokietija – rinkoje nuo 1947 m.!) – sprendimai, sukurti kiekvienos amžiaus grupės ir būklės odos poreikiams patenkinti.

Tai platus KREMŲ, TONIKŲ, PAAKIŲ SERUMŲ, VEIKLIŲJŲ KONCENTRATŲ AMPULĖSE asortimentas, sukurtas specialiai pagal kiekvienos amžiaus grupės ir odos tipo poreikius.

Dr. Grandel produktų sudėtis: hialurono rūgšts ir kiti natūralūs gamtoje sutinkami komponentai: grūdų gemalų aliejus, jūros dumbliai, simondsijų aliejus, taukmedžio sviestas, morkų aliejus, vyšnių ekstraktas, kakavos sviestas, laukinių rožių aliejus, snieginių dumblių ekstraktas, avižų ekstraktas, šaltalankių aliejus, slyvų kauliukų aliejus ir daugelis kitų.

Produktai praturtinti vitaminais A, C, E, B7, magniu, kalciu, cinku, biofermentais, vaisių rūgštimis ir kitomis odai naudingomis ir gražią jaunatvišką išvaizdą suteikiančiomis medžiagomis.

Šias odos priežiūros priemones galime pasiūlyti tiek didmenos (tikrai verta įsigyti), tiek mažmenos kainomis.

Pardavimo laikas ir prekių kiekis – RIBOTI!

DR. KATALOGAS    SUSISIEKITE