Aukšto Tono terapija

admin Nekategorizuota 0 Comments

Aukšto Tono terapijos užuomazgos yra 1935 metais. Dabar Aukšto Tono terapija yra laikoma naujausia elektroterapijos karta.
Aukšto tono terapija- vienu metu vykstanti amplitudės ir dažnio moduliacija. Tonai yra kas trys oktavos kaip ir klasikinėje muzikoje.
Koks gi skirtumas nuo tradicinės elektroterapijos? Tradicinė elektroterapijos metu yra stimuliuojami nervai ir raumenys. Aukšto Tono terapijos metu dėka biorezonanso yra įtakojamas ląstelių metabolizmas. Kūnas atsistato jaunatvišką metabolizmą.

Ypač rekomenduojame:
• ruošiantis atostogauti. Užtenka 3 Vitalizacijos procedūrų, kad pradėtumėte atostogauti jau pailsėję, o ne pradėtumėte atsipalaiduoti kuomet jau reikia vykti namo.
• storėjantiems “iš oro”
• Kovojančioms su celiulitu, nes kompleksiniai sprendimai yra efektyvūs visų celiulito formų (edeminio, lipidinio ir fibrozinio) atvejais.
• Pagal jūsų poreikį derinti su: Lipolizės, Celiulito niveliavimo, Riebalų deginimo, Kūno foarmavimo, elektro-masažo, Vibro-masažo, Fitness (sporto), Raumenų “pumpavimo” (Body-building) ir limfos drenavimo programomis.

Šaltinis:
http://www.gbo-med.de/hightone.html

SMALSU?

 

 

 

Paruošė:
Kosmetologė Daina Urbonienė; Egidijus Urbonas, MD

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

90 − = 85